Poznaliśmy datę premiery Amnesia: Rebirth

Nowe dzieło studia Frictional Games zadebiutuje wcześniej, niż można się było tego spodziewać.

@ 16.09.2020, 10:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Poznaliśmy datę premiery Amnesia: Rebirth

Studio Frictional Games postanowiło wreszcie ujawnić datę premiery swojego najnowszego dzieła, gry Amnesia: Rebirth. Jak się okazuje, na projekt nie będziemy musieli czekać szczególnie długo. Do jego wirtualnego świata wkroczymy w październiku.

Premierę Amnesia: Rebirth ujawniono za sprawą niedługiego materiału filmowego. Dowiadujemy się z niego, że w najnowszą odsłonę popularnego cyklu horrorów będziemy mogli zagrać 20 października - pod warunkiem, oczywiście, że posiadamy PC albo PS4.

Podczas oglądania poniższego zwiastuna, zapoznać możecie się z niewielką próbką historii, jaką przyjdzie nam poznać w grze. Wcielając się w niejaką Tasi Trianon trafiamy na wyniszczone obszary algierskiej pustyni. Staramy się tam oczywiście przetrwać, a przy okazji znaleźć odpowiedzi na to, co miało tu miejsce.

Podczas przechodzenia Amnesia: Rebirth zwiedzimy pustynie, mroczne jaskinie, a nawet ruiny oraz całkiem nietypowe obszary. Kluczem do sukcesu jest oczywiście znajomość terenu oraz sprawne zarządzanie surowcami.

Raz jeszcze, w Amnesia: Rebirth zagramy 20 października. Grać będziemy na PC (wymagania) i PS4.


Sprawdź także:
Amnesia: Rebirth

Amnesia: Rebirth

Premiera: 20 października 2020
PC, PS4

Amnesia: Rebirth to kolejna odsłona popularnego cyklu horrorów od studia Frictional Games.W grze trafiamy na pustynię w Algierii. Wcielamy się w postać kobiety o imieniu ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   15:34, 16.09.2020
Dla mnie pozycja obowiązkowa, chociaż w kolejce czeka jeszcze Soma.