Crysis Remastered - film porównujący oprawę oryginału z remakiem

Crysis Remastered zapowiada się na całkiem nieźle wyglądające przedsięwzięcie.

@ 16.09.2020, 08:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Crysis Remastered - film porównujący oprawę oryginału z remakiem

Studio Crytek opublikowało w sieci nowy materiał filmowy promujący Crysis Remastered. Wideo skupia się na tym, aby pokazać potencjalnym zainteresowanym przedsięwzięciem zmiany w oprawie wizualnej, jakie udało się deweloperom wprowadzić w stosunku do oryginału sprzed lat.

Crysis Remastered będzie w stanie wyświetlać grafikę nawet w rozdzielczości 8K. Podczas przemierzania wirtualnego świata obserwujemy pełne detali otoczenie, a na ekranie pojawia się wiele nowoczesnych efektów specjalnych, jak ray tracing, globalna iluminacja i wiele więcej. Poprawiono też efekty cząsteczkowe oraz eksplozje.

Wszystkimi wspaniałościami będą się oczywiście cieszyć tylko osoby dysponujące naprawdę solidnymi komputerami. Jeśli nie jesteście pewni co do tego, czy będziecie w stanie zagrać, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe projektu.

Premiera Crysis Remastered zaplanowana została na dzień 18 września bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?