Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 oficjalnie zapowiedziane, mamy pierwsze screeny i zwiastun gry

CI Games zdecydowało się ujawnić grę Sniper: Ghost Warrior Contracts 2.

@ 15.09.2020, 19:09
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, xbox x

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 oficjalnie zapowiedziane, mamy pierwsze screeny i zwiastun gry

Bardzo ciekawa wiadomość od rodzimego studia CI Games, które zapowiedziało w dniu dzisiejszym Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 i zaprezentowało pierwsze screeny z gry oraz zwiastun promocyjny z elementami rozgrywki.

Pierwszy zwiastun Sniper Ghost Warrior Contracts 2 przedstawia celny strzał z odległości 1506 metrów. Sprytny sposób na ogłoszenie kluczowej funkcji gry. Wraz z Sniper Ghost Warrior Contracts CI Games dokonało kilku istotnych zmian w serii. Twórcy próbowali pozbyć się liniowej strzelaniny opartej na fabule i zapewnili otwartą piaskownicę na różnych mapach i lokalizacjach, umożliwiając graczom osiąganie swoich celów tak, jak chcą.

W Sniper Ghost Warrior Contracts 2 zespół deweloperski pójdzie za tym samym pomysłem, tworząc większe mapy, które pozwalają na strzelanie z odległości ponad 1000 metrów. Wraz z ogólnymi ulepszeniami wizualnymi, realistycznymi elementami strzelania i kilkoma nowymi celnymi broniami, które umożliwią graczom strzelanie z dużej odległości. Marek Tymiński, CEO CI Games tłumaczy:

"Mamy nadzieję, że nadal będziemy budować najlepszą dostępną grę snajperską i poczynimy znaczący krok naprzód, wprowadzając nowoczesne, realistyczne wrażenia ze strzelania na konsole i komputery PC. Nasz zespół jest naprawdę podekscytowany, mogąc przedstawić nową grę wideo".

Poprzednia odsłona otrzymała solidne recenzje w mediach. Testujący docenili zmiany, które ożywiły serię, oferując graczom ulepszoną i unowocześnioną mechanikę rozgrywki. Nowa propozycja ma rozwiązać poprzednie problemy i zapewnić jeszcze bardziej kompletne wrażenia fanom snajperów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   18:15, 16.09.2020
Wygląda fajnie. Dobrze widzieć jak CI się przykłada do robienia gier.