Riders Republic - Ubisoft zapowiada szalone, wieloosobowe sporty ekstremalne

Ubisoft na Ubisoft Forward 2 zapowiedział swoją nową markę - Riders Republic. Tytuł ukaże się 25 lutego 2021 roku na komputerach osobistych (również na platformie Google Stadia) oraz konsolach Xbox One, Xbox, PlayStation 4 oraz PlayStation 5

@ 11.09.2020, 15:47
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Riders Republic - Ubisoft zapowiada szalone, wieloosobowe sporty ekstremalne

Riders Republic to zupełnie nowa marka, zapowiedziana podczas wczorajszej konferencji firmy Ubisoft. Tytuł to kolejna próba francuskiej korporacji do zręcznościowego podejścia do sportów (niemal) ekstremalnych - zarówno w letniej jak i zimowej formie. W ostatnich latach mieliśmy m.in. gry sygnowane nazwiskiem Shauna White'a czy też wypuszczone w 2016 roku Steep.

Riders Republic, w porównaniu do wymienionych tytułów, stawia na sieciowy charakter - przenosi gracza do jednego z siedmiu parków narodowych Stanów Zjednoczonych: Mammoth Mountain, Yosemite, Grand Teton, Sequoia Park, Bryce Canyon, Zion oraz Canyonland. Na ogromnej mapie, która ma być typową piaskownicą dla kilkunastu graczy, możemy poruszać się na różnych rowerach w zależności od wykonywanej dyscypliny, nartach, snowboardzie czy z wingsuitem (a nawet z jego "rakietową" odmianą).

Produkcja będzie miała również singleplayerowy moduł. Jako początkujący rowerzysta/narciarz/wingsuitowiec (?) będziemy piąć się po szczeblach kariery i brać udział w coraz większych oraz poważniejszych zawodach.

Riders Republic zadebiutuje 25 lutego 2021 roku na komputerach osobistych (również na platformie Google Stadia) oraz konsolach Xbox One, Xbox, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Zapowiedzi produkcji towarzyszył debiutancki zwiastun oraz gameplay, które możecie obejrzeć poniżej.Sprawdź także:
Riders Republic

Riders Republic

Premiera: 28 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Riders Republic to nowa marka od firmy Ubisoft nawiązująca do innego tytułu tej firmy - Steep. Podobnie jak on, Riders Republic również poświęcone jest wirtualnej odsłoni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?