Mamy wizualizację pudełka konsoli Xbox Series X

Na jednej z fotek widać też spód nowej konsoli.

@ 10.09.2020, 11:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox x

Mamy wizualizację pudełka konsoli Xbox Series X

Microsoft odkrył wreszcie swoje wszystkie karty, jeśli chodzi o konsole Xbox Series X oraz Xbox Series S. W związku z tym w najbliższym czasie spodziewamy się prawdziwej fali nowych informacji i doniesień.

W sieci pojawiły się właśnie pierwsze wizualizacje pudełek, jakie będziemy oglądać na półkach sklepowych - przynajmniej jeśli chodzi o Xboksa Series X. Udostępnił je kanadyjski sklep La Source. Choć nie są to zdjęcia faktycznych boxów, mimo to warto rzucić na nie okiem.

Jedna z wizualizacji to pudełko, druga to natomiast spód nowej konsoli. Jak widać na fotce, nie jest on płaski, ale okrągły, co pozytywnie wpłynie na przepływ powietrza - wszak chłodne zasysane będzie od spodu, a wypuszczane górą. W międzyczasie wychłodzi ono wszystkie komponenty.

Premiera obu nowych konsol Microsoftu zaplanowana została na dzień 10 listopada bieżącego roku. Ciągle przybywa gier startowych platformy, a póki co potwierdzono m.in. Assassin’s Creed: Valhalla, Gears Tactics, Watch Dogs: Legion oraz DiRT 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?