Gears Tactics jednym z tytułów startowych nowych Xboksów

Microsoft potwierdził niedawno, że dwa nowe Xboksy, z serii S oraz z serii X trafią do sprzedaży 10 listopada bieżącego roku.

@ 10.09.2020, 09:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Gears Tactics jednym z tytułów startowych nowych Xboksów

Microsoft potwierdził niedawno, że dwa nowe Xboksy, z serii S oraz z serii X trafią do sprzedaży 10 listopada bieżącego roku. Później dowiedzieliśmy się, że wśród tytułów startowych platform będzie Assassin's Creed: Valhalla oraz DiRT 5. Teraz do tejże listy dołącza również Gears Tactics.

Wieść na temat nadchodzącej premiery Gears Tactics na nowych platformach dociera do nas za sprawą Twittera. Na oficjalnym kanale cyklu Gears of War studio The Coalition potwierdziło, że Gears Tactics trafi do właścicieli Xboksa z serii S oraz Xboksa z serii X w dniu 10 listopada. Co ciekawe, w tym samym dniu projekt będzie dostępny na Xboksie One.

Gears Tactics dostępne jest od jakiegoś czasu na PC. Tytuł ten jest przedstawicielem gatunku strategii turowych, nawiązującym swoją formułą do popularnej serii XCOM. Projekt przypadł do gustu recenzentom, w tym także naszemu, a jeśli zamierzacie grać na blaszaku, pamiętajcie o sprawdzeniu jego wymagań.


Sprawdź także:
Gears Tactics

Gears Tactics

Premiera: 28 kwietnia 2020
PC, XBOX ONE, XBOX X/S

Gears Tactics to spin-off serii Gears of War próbujący swych sił w starciu z taktycznymi, turowymi strategiami. Za projekt odpowiada studio Splash Damage, słynące raczej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?