Metin 2 - darmowe kody do zgarnięcia

Mamy dla Was 1000 wyjątkowych kluczyków z przedmiotami dla gry Metin 2.

@ 09.09.2020, 21:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Metin 2 - darmowe kody do zgarnięcia

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, ruszamy z rozdawnictwem związanym z grą Metin 2. Jeśli nadal gracie i chcecie nieco podnieść Wasze szanse na wygraną w wirtualnym świecie, koniecznie weźcie udział w naszym wydarzeniu.

Aby zgarnąć jeden z kodów na przedmioty w Metin 2, wystarczy posiadać u nas konto, a potem zerknąć na specjalnie przygotowaną podstronę rozdawnictwa i odpowiedzieć na jedno banalne pytanie.

Kod, który otrzymacie możecie następnie wykorzystać w grze, aby otrzymać wirtualne dobra warte ponad 40 euro! By to zrobić, musicie:

  • Wejść do gry Metin2;
  • Otworzyć sklep w Metin2 i wybrać postać, która ma otrzymać prezenty;
  • Kliknąć w prawym górnym rogu trzy paski i wybrać opcję Zrealizuj kod!;
  • Wprowadź pozyskany kod, a wszystkie prezentu zasilą magazyn ItemShopu.

Co istotne, kody ważne są do 30 września bieżącego roku. Musicie je zrealizować do tej pory, bo inaczej przepadną. Jedno konto gracza jest w stanie zrealizować jeden kod.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?