W Resident Evil: Village lepiej poznamy bohatera, Ethana

Protagonista występował też w Resident Evil VII, choć wiele na jego temat nie wiemy.

@ 09.09.2020, 09:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

W Resident Evil: Village lepiej poznamy bohatera, Ethana

Resident Evil Village będzie jedną z pierwszych gier firmy Capcom, przeznaczonych dla konsol następnej generacji. Co ważne, wydawca nawet nie rozważa wydania dedykowanego konsolom PS4 i Xbox One, co znaczy, że otrzymamy prawdziwie next-genowe przedsięwzięcie.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w Resident Evil Village będziemy w stanie zagrać w 2021 roku. Z najnowszych doniesień wynika, że wreszcie będziemy mogli też dokładniej postać głównego bohatera gry, Ethana. Mimo że kontrolowaliśmy go także w Resident Evil VII, wiele na jego temat nie wiemy.

Świeże informacje w temacie Village docierają do nas za sprawą Dusk Golema, który ponownie opublikował na Twitterze garść ploteczek. Dowiadujemy się z nich, że w "siódemce" deweloperzy nie przekazali nam zbyt wielu informacji na temat Ethana ponieważ był to "eksperyment". Protagonista nie miał osobowości, bo twórcy nie mieli czasu na jej przygotowanie.

W przypadku "ósemki" ma być inaczej. W Resident Evil Village główny bohater, Ethan, będzie "bardziej obecny". Jest to koniecznością, bo będziemy podobno mieć do czynienia z większą ilością ludzi "zdrowych na umyśle", a w RE7 natrafialiśmy przecież głównie na psychopatów.

Czy plotki się zmaterializują? Przekonamy się po premierze. Póki co warto pamiętać, że Resident Evil Village zostanie zaprezentowane w trakcie TGS 2020.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?