Lords of the Fallen 2 zmienia dewelopera

Firma CI Games ogłosiła, że nad Lords of the Fallen 2 siedzi obecnie studio Hexworks.

@ 09.09.2020, 08:58
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps5, xbox x/s

Lords of the Fallen 2 zmienia dewelopera

Lords of the Fallen 2 obchodzi w tym roku swoje szóste urodziny - kontynuacja ciepło przyjętego soulslike od rodzimej ekipy CI Games i Niemców z Deck13 (którzy pokłócili się z rodakami i rozpoczęli własną markę - The Surge) powstaje w bólach i mękach od blisko 2014 roku. Jednak ostatnie posunięcia wydawcy sugerują, że projekt nie umarł jeszcze śmiercią naturalną i dalej jest rozwijany.

CI Games wypuściło ostatnio do sieci informację o pozyskaniu nowego studia do produkcji Lords of the Fallen 2. W zeszłym roku rozwiązano umowę z Defiant Studios i od tamtego czasu nie za bardzo wiedziano, kto pracuje nad kolejną grą polskiego wydawcy i dewelopera. Okazuje się, że od pół roku, a od teraz oficjalnie, przy LotF 2 dłubią ludzie z Hexworks - 25-osobowy zespół z Barcelony. Studio na swoim koncie nie ma żadnej gry, ale jak zapewnia CI Games w informacji prasowej, złożone jest z doświadczonych pracowników.

Wypada życzyć CI Games powodzenia - firma ma długą i krętą drogę od czasu wydania pierwszego Lords of the Fallen w 2014 roku. Obecnie, jak wiemy, gra jest dedykowana komputerom osobistym i nowym konsolom - Xboksowi serii X oraz PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?