DiRT 5 ponownie opóźnione

Studio Codemasters musiało ponownie opóźnić premierę DiRT 5 - tym razem do 6 listopada.

@ 07.09.2020, 13:49
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one

DiRT 5 ponownie opóźnione

Niestety, DiRT 5 ponownie opóźnione! Dzieło brytyjskiego studia Codemasters już raz musiało być przesunięte - niemalże miesiąc temu deweloperzy ogłosili, że debiut gry odbędzie się 16 a nie 9 października. Tym razem obsuwa jest nieco dotkliwsza - nowy DiRT ma zadebiutować 6 listopada.

Codemasters po raz drugi opóźniło swój sztandarowy produkt - ścigałkę DiRT 5. Tytuł na październikową premierę nie zdąży. Kolejnym wyznaczonym przez projektantów terminem jest 6 listopada, czyli blisko 3 tygodnie obsuwy. Frank Sagnier, dyrektor generalny w Codemasters, skomentował sytuację w następujących słowach:

"DIRT 5 już zyskał szerokie uznanie krytyków, przede wszystkim Best Racing Game Award na targach gamescom 2020. Nowa data premiery pozwoli nam na wykorzystanie dat premier nowej generacji konsol, której spodziewamy się w okolicy Świąt".

DiRT 5 zadebiutuje w pierwszej kolejności na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Później zaś otrzyma dedykowane edycje Xboksowi serii X i PlayStation 5. W 2021 roku ma trafić na platformę Google Stadia.


Sprawdź także:
DiRT 5

DiRT 5

Premiera: 06 listopada 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

DiRT 5 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych od studia Codemasters. W piątej części cyklu, który wziął się od pobocznej części głównego cyklu Colin McRea, gracze dost...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?