Pre-order PlayStation 5 ma ruszyć lada dzień

Brytyjski sklep SimplyGames informuje konsumentów, by byli przygotowani na pre-order PlayStation 5, ponieważ ma wystartować lada dzień.

@ 07.09.2020, 09:12
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps5

Pre-order PlayStation 5 ma ruszyć lada dzień

Nadchodzące konsole nowej generacji, choć już zdradzono ich specyfikację, możliwości, a także pierwsze gry na nie dedykowane, nadal mają dwa duże - jeśli nie największe - znaki zapytania: kiedy odbędzie się dokładna ich premiera oraz ile pieniędzy będziemy musieli za nie zapłacić? Ani Sony, ani Microsoft nie kwapią się na razie do odpowiedzi na nie. Brytyjski sklep jednak poinformował swoich konsumentów, by byli na uruchomienie pre-orderów PlayStation 5 gotowi lada moment.

W sklepowym newsletterze sklepu SimplyGames pojawiła się bardzo interesująca informacja, wskazująca na to, by w miarę możliwości już zapisywać się na "kolejkę oczekujących" PlayStation 5, ponieważ sklep lada dzień spodziewa się uruchomienia otwarcia zamówień przedpremierowych konsoli. Jakiś czas temu sama japońska korporacja uruchomiła specjalną podstronę, na której - przy pomocy swojego PlayStation ID - można ustawić się w wirtualnej kolejce i nie przegapić uruchomienia startu pre-orderów PS5.

Informacje zbiegają się z planowanym na połowę września wydarzeniem Sony, na którym - na co wskazują znaki na niebie i ziemi - wreszcie pojawi się cena, data uruchomienia zamówień przedpremierowych, a może nawet dokładniejsze zdjęcia wyglądu konsoli. Rychło w czas, chciałoby się krzyknąć.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   12:12, 08.09.2020
Nom dobrze by gdyby wkoncu uchylili rombka tajemnicy :]
1 kudosguy_fawkes   @   17:02, 09.09.2020
Przydałoby się, skoro Microsoft już odkrył karty. Coś czuję, że Sony liczyło na wyższe ceny sprzętu głównego konkurenta.
0 kudosMicMus123456789   @   22:05, 09.09.2020
Mnie bardziej niż premierowe PS5 bardziej interesuje limitowane wydanie jak np z nowym Horizon Dumny