Returnal trafi na PS5 prawdopodobnie w przyszłym roku

Opis jednej z pracownic Sony na portalu LinkedIn zdradził, że premiera Returnal - tytuły ekskluzywnego PlayStation 5 - zaplanowana została najprawdopodobniej na 2021 rok.

@ 07.09.2020, 08:59
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
ps5

Returnal trafi na PS5 prawdopodobnie w przyszłym roku

W czerwcu tego roku firma Sony zorganizowała wydarzenie, w trakcie którego ogłosiła całkiem sporo tytułów ekskluzywnych nadchodzącej konsoli PlayStation 5. Wśród nich była strzelanka od studia Housemarque - Returnal. Oprócz debiutanckiego trailera i lichej zapowiedzi fabuły nie dowiedzieliśmy się żadnych konkretniejszych informacji. Jednak ostatnie doniesienia mogą wskazywać na to, że dzieło zadebiutuje już w przyszłym roku.

Returnal ma opowiedzieć historię astronautki, która wpadła w pętlę wydarzenia rozbicia statku, którym podróżowała, na obcej planecie. Za każdym razem kiedy umiera, dochodzi do powtórki, ale zarówno ona jak i planeta zmieniają się. Musi przerwać ten cykl zanim popadnie w totalne szaleństwo. Stąd w grze, oprócz mechaniki strzelanki trzecioosobowej, pojawi się również horror oraz roguelike - miejsce akcji bowiem będzie za każdym razem zmodyfikowane.

Returnal, jak wynika z informacji osoby pracującej przy projekcie, ukaże się na PS5 już w przyszłym roku. Wszystko dzięki profilowi na portalu LinkedIn należącemu do Laury Glibert z Sony. Jak wynika z opisu tam umieszczonego, premiera tytułu studia Housemarque zaplanowana została na 2021 rok (choć bio edytowano, screenshot złapał jeden z użytkowników Twittera).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?