Chorus - nowy gameplay z gry studia Fishlabs

Studio Fishlabs i firma Deep Silver udostępniły nowy gameplay z zapowiedzianego na przyszły rok Chorusa - futurystycznej strzelanki w klimatach science-fiction, gdzie wcielamy się w pilotkę Narę i jej inteligentnego myśliwca.

@ 04.09.2020, 17:34
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Chorus - nowy gameplay z gry studia Fishlabs

Studio Fishlabs i firma Deep Silver przygotowały nowy gameplay z gry Chorus, nadchodzącej strzelanki osadzonej w klimacie science-fiction. Zaprezentowany materiał nie zdradza zbyt wiele nowych informacji na temat projektu, których nie znalibyśmy w trackie publikacji debiutanckiego zwiastuna sprzed trzech miesięcy.

W Chorus wcielamy się w dwójkę bohaterów - Nara to pilotka inteligentnego myśliwca, była czempionka mrocznego kultu zwanego Kręgiem, mająca za sobą "przeszłość", która próbuje ją dogonić. Drugim z protagonistów jest wspomniany myśliwiec, posiadający pierwiastek ludzki odpowiadający za czucie i rozumienie.

Gra zadebiutuje w 2021 roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 i PlayStation 5.


Sprawdź także:
Chorus

Chorus

Premiera: 03 grudnia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Chorus to futurystyczna strzelanka stworzona przez studio Fishlabs.Chorus osadza akcję w klimatach science-fiction oraz oferuje dwójkę bohaterów. Pierwszym nich jest Nara...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   23:37, 04.09.2020
Ach, przypomina się Galaxy on Fire na starych telefonach...