Premiera Chivalry II opóźniona

Do debiutu drugiej odsłony popularnej serii Chivalry dojdzie dopiero w przyszłym roku.

@ 04.09.2020, 10:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Chivalry II opóźniona

Jeśli liczyliście na tegoroczną premierę Chivalry 2, to mamy niestety nieciekawe wieści. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, kontynuacja popularnego cyklu nastawionego na rozgrywki sieciowe nie trafi do sprzedaży w roku 2020, ale dopiero w 2021.

Chivalry 2 trafić ma w ręce posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol bieżącej i następnej generacji. Twórcy, wygląda na to, potrzebują więcej czasu na to, by dopieścić swoje przedsięwzięcie. W obecnym stanie nie nadaje się ono do skl;epów.

"Wierzymy w to, że zaktualizowany grafik czasowy pozwoli nam zrobić z Chivalry 2 możliwie jak najlepszą grę", czytamy w wiadomości od deweloperów. Z tego, co ujawnili oni w krótkim wpisie, skupiają się obecnie na systemie walki, który ma być "szybszy i bardziej płynny".

Chivalry 2 wciąż dostępne jest w fazie zamkniętych testów alfa. Jeśli chcecie spróbować wziąć w nich udział swoją kandydaturę zgłosicie tutaj.


Sprawdź także:
Chivalry II

Chivalry II

Premiera: 08 czerwca 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Chivalry II to kontynuacja sieciowej gry akcji skupiającej się na drużynowej walce osadzonej w mrokach średniowiecza wydanej w 2012 roku - Chivalry: Medieval Warfare. Za ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?