Nowy zwiastun Mafia: Definitive Edition pokazuje miasto Lost Heaven

Deweloperzy postanowili nam przybliżyć miejscówkę, po której się poruszamy.

@ 04.09.2020, 09:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Nowy zwiastun Mafia: Definitive Edition pokazuje miasto Lost Heaven

Remake pierwszej odsłony cyklu Mafia, Mafia: Definitive Edition, zadebiutuje pod koniec września. My już mieliśmy okazję w produkcję zagrać. Spisaliśmy też wrażenia z obcowania z nią. Za sprawą nowego zwiastuna wy także możecie zawitać w mieście Lost Heaven.

Take-Two opublikowało w sieci całkiem nowy materiał filmowy, skupiający się na ukazaniu miejsca akcji gry Mafia: Definitive Edition. Lokacja przeszła spory lifting, zachowując jednocześnie ducha oryginału. Mamy więc te same - choć podrasowane - budynki, więcej detali oraz bardziej rozbudowane przedmieścia.

Mafia: Definitive Edition to część trylogii, w której zadebiutowały wcześniej: remaster Mafia II oraz kompletne wydanie Mafia III. Co warto podkreślić, Mafia: Definitive Edition to remake, czyli całkiem nowa produkcja, zbudowana na fundamentach pierwowzoru.

Posiadacze Mafii II oraz Mafii III na Steam automatycznie i za darmo dostaną aktualizacje do wydań ostatecznych. W przypadku Mafia: Definitive Edition takiego updatu nie przewidziano, co oznacza, że trzeba ją nabyć samodzielnie.

Mafia: Definitive Edition dostępne będzie na PC (czekamy na wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jego premierę zaplanowano na dzień 25 września.


Sprawdź także:
Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition

Premiera: 25 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Mafia: Definitive Edition to remake pierwszej części serii Mafia. Oryginał ukazał się w 2002 roku i był dziełem czeskiego studia Illusion Softworks (później kupionego, wr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?