W listopadzie w Marvel's Avengers pojawi się Hawkeye

Będzie on jednym z wielu nadchodzących super bohaterów.

@ 02.09.2020, 19:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W listopadzie w Marvel's Avengers pojawi się Hawkeye

Premiera Marvel's Avengers zaplanowana została na najbliższy piątek, a deweloperzy już teraz zdradzają swoje plany, jeśli chodzi o wsparcie popremierowe. Z najnowszych doniesień wynika, że w listopadzie bohaterów gry zasili Hawkeye.

Wieść na temat Hawkeye dotarła do nas za sprawą ostatniej transmisji z cyklu War Table. To właśnie podczas seansu twórcy ujawnili między innymi, że wśród bohaterów, którzy trafią do Marvel's Avengers po premierze są Kate Bishop oraz jej mentor, Hawkeye.

Najpierw wcielić będziemy mogli się w Kate Bishop. Nastąpi to w październiku, za sprawą odpowiedniej aktualizacji. Wraz z Kate dostaniemy oczywiście kolejny wątek fabularny, rozbudowujący opowieść podstawki. Po niej, w listopadzie, będziemy mogli poznać historię Hawkeye.

Więcej bohaterów jest oczywiście w drodze, a póki co pamiętajcie o tym, że premiera Marvel's Avengers zaplanowana została na dzień 4 września. Grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Premiera: 04 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Marvel's Avengers to przygodowa gra akcji z superbohaterami z uniwersum Avengers w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu seri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?