W beta testach Marvel's Avengers wzięło udział ponad 6 mln graczy

Deweloperzy i wydawca są zadowoleni z tego, jak przebiegła inicjatywa.

@ 31.08.2020, 09:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W beta testach Marvel's Avengers wzięło udział ponad 6 mln graczy

Premiera wyczekiwanego od dawna Marvel's Avengers nastąpi już w tym tygodniu, a my mamy garść informacji na temat beta testów projektu, które zorganizowano w ciągu ostatniego miesiąca.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, beta Marvel's Avengers cieszyła się sporą popularnością. Twórcy ujawnili, że przyciągnęła ona do siebie ponad 6 milionów graczy z całego świata. Na zabawę poświęcili oni ponad 27 milionów godzin swojego wolnego czasu.

Jeśli o nas chodzi, my również najnowsze dzieło studia Crystal Dynamics sprawdziliśmy. Opublikowaliśmy dzięki temu wrażenia z obcowania z projektem, które pozwolą Wam podjąć ewentualnie decyzję co do zakupu finalnej jego wersji. Premiera zaplanowana została na dzień 4 września, a grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One.

Niezależnie od tego, jaką platformę wybierzecie, przygotujcie się na łatkę premierową. Do pobrania czeka Was mniej więcej 18 GB danych, czyli niemało.

Marvel's Avengers dostępne będzie na konsolach następnej generacji, choć na razie nie mamy szczegółów w temacie.


Sprawdź także:
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Premiera: 04 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Marvel's Avengers to przygodowa gra akcji z superbohaterami z uniwersum Avengers w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu seri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?