Marvel's Avengers otrzyma sporą aktualizację premierową

Łatkę trzeba będzie pobrać, niezależnie od tego czy gramy w sieci czy nie.

@ 27.08.2020, 08:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Marvel's Avengers otrzyma sporą aktualizację premierową

Crystal Dynamics informuje, że Marvel's Avengers otrzyma naprawdę solidną aktualizację premierową. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, do pobrania będzie mniej więcej 18 GB!

Patch to nie tylko poprawki błędów oraz zmiany, o które prosiła społeczność, to również lokalizacja Marvel’s Avengers, dająca graczom dostęp do wielu różnych języków. Łatka jest oczywiście koniecznością, nawet jeśli zamierzacie grać offline.

Co ważne, bawić można się całkowicie solo. Marvel’s Avengers wymaga jednorazowego połączenia z internetem, podczas jego pierwszego odpalania, ale potem można bawić się bez przebywania w sieci.

Jeśli zdecydujecie się na zakup wersji cyfrowej, aktualizacja będzie już w niej zaaplikowana. Do jej pobrania będą zmuszone tylko osoby preferujące klasyczne, pudełkowe wydania gier. Pamiętajcie wówczas, że przed przystąpieniem do zabawy, musicie zaciągnąć łatkę.

Zgodnie z tym, co napisali deweloperzy, zarówno serwery Marvel’s Avengers, jak i premierowa aktualizacja, dostępne będą dopiero 1 września, więc nie wyszukujcie patcha na siłę - wszystko w swoim czasie.

Premiera Marvel’s Avengers nastąpi 4 września bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Nieco później projekt zadebiutuje też na PlayStation 5 oraz Xboksie z serii X.


Sprawdź także:
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Premiera: 04 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Marvel's Avengers to przygodowa gra akcji z superbohaterami z uniwersum Avengers w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu seri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?