The Witcher - na Netfliksie jest film dokumentalny o produkcji serialu

Przygody Geralta z Rivii w wersji serialowej były dużym wydarzeniem, toteż twórcy przygotowali materiały zakulisowe.

@ 26.08.2020, 20:49
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
inne

The Witcher - na Netfliksie jest film dokumentalny o produkcji serialu

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych serialem Wiedźmin, który emitowany jest na Netflixie. Jeżeli lubicie materiały zakulisowe, to warto odwiedzić wspomnianą platformę.

Film zza kulis przedstawia produkcję adaptacji Wiedźmina, a obsada i ekipa przedstawiają szczegółowo wiele aspektów produkcji. Henry Cavil, który gra Geralta, występuje u boku takich osób, jak Freya Allan (Ciri), Anya Chalotra (Yennefer), Joey Batey (Jaskier) i nie tylko. Zobaczysz, jak omawiają swoje doświadczenia związane z kręceniem pierwszego sezonu serialu, objaśniają nam sceny, praktyki serialowe itd.

Wydaje się również, że istnieje segment, który koncentruje się na 10-dniowej sesji treningowej do słynnej sceny walki między Geraltem i Renfri, która pojawiła się w pierwszym odcinku serii. Jeden klip w zwiastunie, który możesz obejrzeć poniżej, przedstawia tworzenie CGI jednego z głównych miast występujących w serialu.

Na początku tego roku trwały prace nad drugim sezonem, ale z powodu koronawirusa produkcja została wstrzymana. Zakulisowe materiały z Wiedźmina są już dostępne w serwisie Netflix, druga seria jest w przygotowaniu, a animowany film The Witcher: Nightmare of the Wolf wkrótce pojawi się w usłudze streamingowej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?