Outriders - kolejny gameplay, zwiastun i prezentacja klas Niszczyciela oraz Technomanty

Studio People Can Fly przeprowadziło wczoraj, tj. 25 sierpnia, comiesięczną transmisję z gry Outriders, w trakcie której obejrzeliśmy sporo nowych materiałów z rozgrywki.

@ 26.08.2020, 10:41
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Outriders - kolejny gameplay, zwiastun i prezentacja klas Niszczyciela oraz Technomanty

Wczoraj miał miejsce kolejny event związany z grą Outriders, w trakcie którego producenci ze studia People Can Fly ujawnili sporo nowych materiałów z rozgrywki. Oprócz gameplayów i zwiastuna, ogłoszono równie czwartą klasę, która trafi do gry - Technomanty.

Outriders ma ukazać się pod koniec tego roku na komputerach osobistych i konsolach obecnej oraz nadchodzącej generacji - Xboksie One, Xboksie serii X, PlayStation 4 i PlayStation 5. Wczoraj, tj. 25 sierpnia, odbyła się transmisja, na której poznaliśmy nową klasę postaci - Technomantę. Oprócz tego szerzej przyjrzano się Niszczycielowi, kolejnej z typów bohatera, a także zaprezentowano nową misję kooperacyjną oraz świeży zwiastun.

Nasz tekst opisujący przedpremierowe wrażenia z ogrywania Outriders przeczytacie w tym miejscu!

Sprawdź także:
Outriders

Outriders

Premiera: 01 kwietnia 2021
XBOX X/S, PS5, PC, PS4, XBOX ONE

Outriders to strzelanka pozwalająca na zabawę w kooperacji osadzona w ponurym świecie science fiction. Za projekt odpowiada studio People Can Fly znane za sprawą takich g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?