Studio Hangar 13 chętnie przygotowałoby grę Mafia 4

Na razie jednak wykańczają remake pierwszej odsłony popularnego cyklu.

@ 25.08.2020, 11:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio Hangar 13 chętnie przygotowałoby grę Mafia 4

Hangar 13 to studio znane przede wszystkim z trzeciej odsłony cyklu Mafia. Choć projekt nie był zły, był jednak dość mocno schematyczny, o czym możecie przeczytać w naszej recenzji. Twórcy chętnie odkupiliby swoje grzechy, opracowując Mafia 4.

Przedstawiciele studia Hangar 13 rozmawiali niedawno z ekipą SegmentNext, a w trakcie wywiadu powiedzieli, że jeśli Mafia: Definitive Edition poradzi sobie dobrze, chętnie opracowaliby kolejną odsłonę cyklu Mafia. Na razie skupiają się jednak na innym, całkiem nowym i niezapowiedzianym przedsięwzięciu.

"Mamy nadzieję, że fanom spodoba się Definitive Edition. Jeśli poradzi sobie ono dobrze, może będziemy w stanie skupić naszą energię na nowej odsłonie. Wiem, że nasza ekipa byłaby podekscytowana mogąc przygotować kolejną grę z cyklu Mafia, jeśli pojawi się taka możliwość. W międzyczasie pracujemy nad nowym projektem. Nie mogę jeszcze nic na ten temat powiedzieć, ale jesteśmy nim bardzo podekscytowani".

Premiera Mafia: Definitive Edition zaplanowana została na dzień 25 września, a grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition

Premiera: 25 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Mafia: Definitive Edition to remake pierwszej części serii Mafia. Oryginał ukazał się w 2002 roku i był dziełem czeskiego studia Illusion Softworks (później kupionego, wr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   11:42, 25.08.2020
Nowa Mafia? Jestem na tak, ale z półotwartym światem tak jak w Mafii i Mafii 2.
0 kudosmrPack   @   11:52, 25.08.2020
Jeśli znowu nie będą próbowali kopiować GTA, to jestem na tak. Mafia ma być Mafią.
0 kudosfrycek88   @   14:49, 25.08.2020
Mi się podobała Mafia w wydaniu sandboxowym jak w GTA, ale chciał bym by twórcy wrócili do starego, mrocznego klimaty. Sandbox tak, ale opowieść ma być mroczna i ciężka jak w pierwszych dwóch częściach.