Akcja Suicide Squad: Kill the Justice League toczy się w uniwersum Batman: Arkham

Nowa gra rozwinie i zakończy wiele wątków zapoczątkowanych przed laty.

@ 24.08.2020, 14:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Akcja Suicide Squad: Kill the Justice League toczy się w uniwersum Batman: Arkham

Pisaliśmy niedawno o tym, że Gotham Knights, nowa gra studia WB Games Montreal, nie będzie w żadnym zakresie nawiązywać do cyklu Batman Arkham. Teraz natomiast dowiedzieliśmy się, że nowy projekt RocksteadySuicide Squad: Kill the Justice League, toczy się zapoczątkowanym przez laty uniwersum.

Akcja Suicide Squad: Kill the Justice League toczy się w Metropolis, a nie w Gotham, w związku z tym nie ujrzymy w nim wszystkich postaci, jakie dostępne były w cyklu Batman: Arkham. Mimo to liczyć możemy na sporo odniesień i nawiązań do wcześniejszych osiągnięć Rocksteady.

"To kontynuacja Arkhamverse, więc wiele wątków oraz opowieści znajdzie w tej grze swoje rozwiązanie", powiedział współzałożyciel Rocksteady, Sefton Hill.

Suicide Squad: Kill the Justice League nie ma jeszcze daty premiery, ale zadebiutuje ono na PC, PS5 oraz Xboksie z serii X. Brak platform obecnej generacji może wskazywać na to, że zagramy najwcześniej w 2022 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?