Suicide Squad: Kill The Justice League - oficjalna zapowiedź nowej gry Rocksteady

Na DC Fandom 2020 nie zabrakło studia Rocksteady i ich nowej gry - Suicide Squad: Kill The Justice League. Premiera w 2022 roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X oraz PlayStation 5.

@ 24.08.2020, 08:53
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps5, xbox x/s

Suicide Squad: Kill The Justice League - oficjalna zapowiedź nowej gry Rocksteady

Na zakończonym już DC Fandom oprócz pokazu nowej gry studia WB Games Montreal - Gotham Knights - dostaliśmy też pierwszy trailer i zapowiedź ujawnionej niedługo przed imprezą Suicide Squad: Kill The Justice League od Rocksteady, autorów serii Batman: Arkham. Premiera gry odbędzie się w 2022 roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X oraz PlayStation 5.

Suicide Squad: Kill The Justice League co prawda swoją premierę ma mieć dopiero za dwa lata, niemniej jednak - w ramach pocieszenia i przypomnienia - ogłoszone na tej samym wydarzeniu Gotham Knights ukaże się już w przyszłym roku.

O samej grze trudno na razie cokolwiek powiedzieć. Nie do końca wiadomo, czy debiutancki trailer jest wykonany na silniku gry, czy też to klasyczny CGI - mimo iż wygląda niemal jak cinematic, to skłaniałbym się ku tezie, że jest to zwiastun "in game engine" - bądź co bądź nadchodząca generacja będzie mogła zaoferować nam dość podobny gameplay.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?