Twórcy Wasteland 3 pokazują tryb współpracy

Studio odpowiedzialne za grę Wasteland 3 publikuje nowy zwiastun.

@ 23.08.2020, 14:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Twórcy Wasteland 3 pokazują tryb współpracy

W sieci pojawił się nowy zwiastun promujący grę Wasteland 3. Deweloperzy postanowili się w nimi skupić na prezentacji trybu współpracy.

Wasteland 3 będzie oferowało nie tylko kampanię dla jednego gracza, ale także co-op w którym możliwe będzie połączenie sił z innym graczem, aby wspólnie eliminować napotkanych przeciwników.

Co ciekawe, tryb współpracy będzie różnił się od tego singlowego. Niektóre sposoby przechodzenia przez zadania będą możliwe wyłącznie w co-opie. Dla przykładu, grając ze znajomym, będziemy mogli zwrócić przeciwko sobie dwie rywalizujące ze sobą frakcje.

Tryb współpracy to całkiem odrębny zapis rozgrywki, a zatem wszelkie postępy będzie się dało kontynuować. Zapisy będą przygotowywane na obu platformach grających osób (gospodarza i gościa), dzięki czemu każdy będzie mógł grać solo, lub poczekać na wspólną zabawę później.

Premiera Wasteland 3 zaplanowana została na dzień 28 sierpnia. Grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Wasteland 3

Wasteland 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?