Wasteland 3 otrzyma tryb permadeath po premierze

Chodzi o to, że przed premierą twórcy musieli się skupić na innych elementach.

@ 20.08.2020, 11:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wasteland 3 otrzyma tryb permadeath po premierze

Wasteland 3 zadebiutuje już niebawem, a my się właśnie dowiedzieliśmy, że deweloperzy mają dość bogate plany, jeśli chodzi o wsparcie popremierowe.

Studio inXile Entertainment ujawniło, że jakiś czas po rozpoczęciu sprzedaży Wasteland 3 przygotuje specjalny tryb zabawy zwany permadeath. Chodzi o to, że śmierć po wybraniu tego wariantu jest permanentna, trwała i nieodwracalna.

"Nie mogliśmy się zdecydować, jeśli chodzi o tę opcję, głównie ze względu na czas, jaki jest potrzebny do jej przygotowania. Kiedy możesz zaprosić do swojej ekipy ważne postaci niezależne, a potem realizować misje w praktycznie dowolny sposób, a te fabularne postaci mogą na trwałe zginąć w dowolnym momencie opowieści... trzeba wziąć mnóstwo rzeczy pod uwagę".

Wyjaśnienie jak najbardziej sensowne. Trzeba wziąć bowiem pod uwagę, że Wasteland 3 to gra RPG, w której wybory stanowią bardzo ważny element. Jeśli bezustannie na te wybory wpływamy, całkowicie zmienia się progresja rozgrywki, co oczywiście jest nie lada wyzwaniem dla deweloperów.

Premiera Wasteland 3 zaplanowana została na dzień 28 sierpnia bieżącego roku, a grać będziemy na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Wasteland 3

Wasteland 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?