Sony świętuje finał Ligi Mistrzów i daje graczom darmowy motyw na PlayStation 4

Sony zdecydowało się dołączyć do Ligi Mistrzów i jako jeden ze sponsorów dać darmowy motyw na PS4.

@ 19.08.2020, 19:46
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Sony świętuje finał Ligi Mistrzów i daje graczom darmowy motyw na PlayStation 4

Jeżeli jesteście fanami Ligi Mistrzów albo szeroko pojętej piłki nożnej, a dodatkowo gracie, chociażby w FIFA 20, na PlayStation 4, to pewnie ucieszycie się na wiadomość o darmowym motywie dla PlayStation 4 w tychże klimatach.

Paris Saint-Germain już zarezerwowało sobie miejsce w finale Ligi Mistrzów UEFA, ale prawdopodobnie zmierzą się z ostrą konkurencją ze strony niemieckiego Bayernu Monachium - chyba że Lyon dziś wieczorem nas wszystkich zaskoczy. Bez wątpienia widzieliście już billboardy PlayStation 5 pokazywane na obwodzie Estádio da Luz, ale teraz możecie uczcić zawody kilkoma licencjonowanymi motywami PlayStation 4.

Dostępne teraz w Europie i Ameryce Północnej są zarówno dynamiczne, jak i statyczne motywy - chociaż ten ostatni przedstawia wypełniony stadion, co w aktualnym okresie jest nie do zobaczenia na żywo z powodu pandemii.

Niemniej jednak doceniamy darmowe motywy i nie możemy się doczekać finału w niedzielę. Jak myślicie, kto zwycięży? Rozpiszcie się w komentarzach poniżej, który zespół ma największe szanse i... dlaczego właśnie Bayern Monachium?


Sprawdź także:
FIFA 20

FIFA 20

Premiera: 27 września 2019
PS4, PC, XBOX ONE, SWITCH

FIFA 20 to najnowsza odsłona najpopularniejszej gry piłkarskiej sięgającej początków lat '90.Włodarze z Electronic Arts postanowili dokonać małej rewolucji i połączyli tr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?