Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone z ogromnym patchem na Xboksie One

Łatka jest wielka ze względu na błąd w systemach Microsoftu.

@ 17.08.2020, 10:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone z ogromnym patchem na Xboksie One

Call of Duty: Modern Warfare oraz Call of Duty: Warzone otrzymały niedawno kolejną aktualizację. Nie chodzi w tym przypadku o piąty sezon zawartości, ale aktualizację mającą wyeliminować dostrzeżone w niej niedociągnięcia.

Łatka jest stosunkowo niewielkich rozmiarów, przynajmniej jeśli chodzi o PC i PlayStation 4. Na Xboksie One pochłonie naprawdę sporo miejsca na konsoli, co jest wynikiem błędu w systemie aktualizowania danych platformy.

Na PS4 patch waży 1,2 GB. Na PC wystarczy pobrać 0,88 GB. Na Xboksie One trzeba natomiast zaciągnąć 66,3 GB! Dlaczego tak dużo? Deweloperzy wyjaśniają, że to wynik błędu w systemie zarządzania patchami Microsoftu.

Korporacja zajmuje się już błędem, ale w jego wyniku na Xboksie One musimy niestety pobrać także pliki, które już na dysku konsoli posiadamy.

Call of Duty: Modern Warfare dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Z Call of Duty: Warzone, podobnie, bawić możecie się na komputerach (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?