Hitman III VR - zobacz dziennik developera gry

Czy Hitman w świecie wirtualnej rzeczywistości ma szanse sobie jakoś poradzić?

@ 14.08.2020, 10:49
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hitman III VR - zobacz dziennik developera gry

W sieci pojawił się najnowszy materiał wideo opowiadający o grze Hitman III w edycji VR, czyli dedykowanej goglom wirtualnej rzeczywistości. Materiał to dziennik developerski, który pokazuje nam podstawowe zasady rozgrywki.

IO Interactive opublikowało drugi film „Developer Insights”, który nazywa się Become the Hitman. Przedstawia on różnych członków zespołu odpowiadającego za Hitman VR i to, co było przyczyną jego powstania. Przygotowano również nowe i niewidziane wcześniej nagrania VR prezentujące lokacje znane z dwóch poprzednich części cyklu.

Granie w VR dosłownie zmieni sposób zabawy. Stajemy dzięki temu twarzą w twarz ze swoimi celami, wtapiamy się w ruchliwy tłum, aby podsłuchać rozmowy i wchodzimy w interakcję ze światem gry za pomocą rąk. Na przykład wyobraźmy sobie, że podnosimy patelnię i podkradamy się do strażnika. Możemy odchylić patelnię pod dowolnym kątem, aby go inaczej znokautować - a pomyśleć tylko, ileż takich przedmiotów w grze będzie dostępnych.

IO Interactive nie idzie w szeroką widownię, trzyma się charakterystyki i sposobu rozgrywki Hitmana. Nie będzie to tylko zwykły port dostosowany do VR, a coś o wiele większego. Coś, o czym może świadczyć wiele ujęć z poniższego materiału. Zapraszamy do zapoznania się i wyrażenia swojej opinii. Czy w ogóle jesteście zainteresowani grą z tej serii na goglach VR?


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?