Plotka: Bloodborne - trwają testy gry na PC i PS5

Sony prawdopodobnie przygotowuje się do premiery kolejnej gry na PC.

@ 13.08.2020, 13:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Plotka: Bloodborne - trwają testy gry na PC i PS5

W sieci pojawiły się kolejne ploteczki na temat zremasterowanej wersji Bloodborne, mającej zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. Mimo że dotychczasowe doniesienia się nie zmaterializowały, mamy dla Was kolejne.

Pierwsze plotki na temat remastera Bloodborne pojawiły się na łamach kanału PC Gaming Inquisition. Jego właściciel nadal wierzy, że produkcja istnieje, a w ostatnim czasie weszła ona w fazę testów. Nie ujawniono ją rzekomo ze względu na komplikacje wywołane koronawirusem.

Tak prezentują się najnowsze doniesienia:

  1. W lipcu doszło do testów gry;
  2. Wszystkie znalezione błędy zostały wyeliminowane, a gra jest w pełni grywalna;
  3. Gra działa z prędkością 60 klatek na sekundę;
  4. Sony chce, aby remaster trafił do sprzedaży w okolicy premiery.

Czy powyższe informacje są prawdziwe? Nie sposób powiedzieć. Pewne jest natomiast to, że wszelkie doniesienia w temacie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.

Jeśli nie graliście jeszcze w Bloodborne, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję. Grając, pamiętajcie o naszym w pełni darmowym i niebywale kompleksowym poradniku.


Sprawdź także:
Bloodborne

Bloodborne

Premiera: 24 marca 2015
PS4

Bloodborne to kolejna produkcja stworzona przez zespół From Software, znany m.in. z serii wymagających gier RPG akcji - Souls. W pracach nad tytułem uczestniczył Hidetaka...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:54, 13.08.2020
Jeśli taki remaster zawita na PS5 biorę. Szkoda, że takie remaster rzadko kiedy wzbogacane są o elementy, które z jakiegoś powodu nie zawitały do oryginału.
0 kudosGuilder   @   21:38, 13.08.2020
Oooo, czołowa, jeśli nie najlepsza gra ósmej generacji od Sony na PC? Bardzo chętnie! Szczęśliwy