FIFA 21 - nowości w trybie FUT na nowym zwiastunie

Studio EA Sports wypuściło trailer FIFA 21, w którym zaprezentowało nowości w trybie FUT.

@ 12.08.2020, 18:13
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

FIFA 21 - nowości w trybie FUT na nowym zwiastunie

FIFA 21 czeka na graczy tuż za rogiem, bowiem premierę najnowszej wirtualnej "kopanki" od studia EA Sports zaplanowano na 9 października tego roku - na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, a także Xbox Series X i PlyaStation 5 (wersje next-genowe dotrą w późniejszym terminie). Po ujawnionym jakiś czas temu gameplayu, teraz dostaliśmy zwiastun i sporo informacji na temat tegorocznego FUT-a!

FUT, czyli tryb FIFA Ultimate Team, rokrocznie budzi największe emocje wśród społeczności zgromadzonej wokół wirtualnej symulacji piłkarskich zmagań od firmy Electronic Arts. Tegoroczna odsłona wprowadzi kilka istotnych zmian do swojej sturktury, dzięki czemu rozgrywka ma być nieco przyjemiejsza od krytykowanej "dwudziestki".

W FUT-cie FIFA 21 dostaniemy kooperacyjne warianty Division Rivals i Squad Battles (ten drugi na sztuczną inteligencję). Grać będziemy na silniejszym składzie osoby hosta rozgrywki. Oprócz tego zdradzono, że podobnie jak turnieje w FIFA 20, w tegorocznej części reanimacji poddanie zostanie towarzyska gra przez sieć, która otrzyma własne wyzwania i nagrody za ich wykonywanie. Wisienką na torcie mają być Team Events, czyli nowy wariant zabawy, pojawiający się tylko raz na jakiś czas, ale oferujący "czelendże" wymagające grą z góry zdefiniowanymi składami.

Ponadto z obiegu znikną karty wspierające, czyli kondycji, treningu oraz leczenia. Zapowiedziano oczywiście ikony - do składu powracają Eric Canton oraz Ferenc Puskas.


Sprawdź także:
FIFA 21

FIFA 21

Premiera: 09 października 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X, SWITCH

FIFA 21 to najnowsza odsłona cenionej serii gier sportowych od firmy Electronic Arts, traktującej o piłce nożnej. Markę nieprzerwanie od ponad dwóch dekad projektuje wewn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?