W Destiny 2 ruszyło kolejne Przesilenie Bohaterów

Na Strażników czeka między innymi kolejny wyjątkowy pancerz.

@ 12.08.2020, 13:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W Destiny 2 ruszyło kolejne Przesilenie Bohaterów

Studio Bungie, jak rok wcześniej, przygotowało specjalne wydarzenie dla wszystkich graczy Destiny 2. Inicjatywa nazwana Przesilenie Bohaterów ruszyła wczoraj, a trwać będzie do 8 września.

W związku ze startem Przesilenia Bohaterów do Wieży powróciła Eva Levante, zachęcając strażników do tego, by wspólnie uczcili "upór najbardziej wytrwałych obrońców ludzkości".

Osoby, które ukończą zadanie Evy, Rozpoczęcie Przesilenia Bohaterów, otrzymają dostęp do ścieżki dźwiękowej Przesilenia Bohaterów, którą będą mogli odebrać logując się w sieci na swoich kontach Nagród Bungie.

Przesilenie Bohaterów to m.in. epicki pancerz, który da się zdobyć po wykonaniu czekających na nas wyzwań. Pancerz ten początkowo ma status "epicki", a w miarę postępów można go podrasować i usprawnić.

Prócz powyższego liczyć możecie na dwa kolejne triumfy, zdobienia, nowy cios kończący, akcesoria oraz emotki. Wiele z wymienionych nowości zdobyć można u Tess Everis w Wieży, oczywiście.

Poniżej zwiastun Przesilenia Bohaterów.


Sprawdź także:
Destiny 2

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?