Nowy poziom trudności zadebiutuje w The Last of Us: Part II już jutro

Deweloperzy przygotowali ponadto tryb permadeath - dla najbardziej zatwardziałych fanów survivalu.

@ 12.08.2020, 11:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Nowy poziom trudności zadebiutuje w The Last of Us: Part II już jutro

Pisaliśmy wczoraj o tym, że The Last of Us: Part II niebawem otrzyma aktualizację, która wprowadzi do gry nowy poziom trudności oraz opcję permadeath. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, premiera latki będzie miała miejsce już jutro.

Więcej na temat nowych funkcji pisaliśmy w poprzedniej wiadomości, ale słów kilka także poniżej. Nadchodzący poziom trudności to Grounded. Był on dostępny także w pierwszym The Last of Us i jeśli zostanie przygotowany w taki sam sposób, wyłączy tryb nasłuchiwania, wyłączy HUD (informacje ekranowe) oraz ograniczy surowce.

Jeśli chodzi o drugą opcję, czyli permadeath, to po prostu rozwiązanie, które sprawia, że śmierć jest trwała. Główna bohaterka może zginąć tylko raz, a gdy to nastąpi, konieczne jest rozpoczynanie zabawy od początku, ewentualnie od danego rozdziału. 

Nowe tryby zabawy to także dwa wcześniej niedostępne trofea, jeśli lubicie zdobywać je wszystkie. Oba związane są z ukończeniem głównego wątku fabularnego z daną opcją. Oczywiście możliwe jest włączenie obu i przejście gry w naprawdę hardcorowej postaci.

The Last of Us: Part II dostępne jest obecnie wyłącznie na PlayStation 4. Jeśli nie gracie, rzućcie okiem na naszą recenzję. Jeśli natomiast gracie, pamiętajcie o naszym darmowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?