Xbox Series X - premiera w listopadzie

Microsoft potwierdził w artykule na łamach Xbox Wire, że premiera Xbox Series X odbędzie się w listopadzie tego roku!

@ 12.08.2020, 08:06
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
xbox x

Xbox Series X - premiera w listopadzie

Wczoraj firma Microsoft z zaskoczenia opublikowała świeży post na Xbox Wire, zapowiadając, że tegoroczna premiera konsoli dziewiątej generacji, Xboksa z serii X, odbędzie się w listopadzie! Potwierdzają się tym samym wszystkie wcześniejsze plotki oraz spekulacje.

Xbox Series X zadebiutuje na światowych rynkach w listopadzie - napisano w przygotowanym artykule. Niestety, bez dokładnej daty. Prawdopodobnie będzie to bliżej drugiej połowy tego miesiąca (w okolicach święta Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych). Teraz pozostaje czekać na cenę i na Sony, które najpewniej nie zostanie w tyle i również wypuści swój sprzęt w podobnym okresie.

Korporacja podkreśliła jednocześnie wszystkie zalety nadchodzącego sprzętu z dziewiątej generacji: opcję Smart Delivery, którą w tym roku jeszcze wykorzystać ma 50 produkcji, a wśród nich takie gry jak Assassin’s Creed Valhalla, DiRT 5, Gears Tactics, Yakuza: Like a Dragon, oraz Watch Dogs: Legion; tytuły przygotowywane z myślą o nowym Xboksie, takie jak m.in. The Medium, Scorn, Tetris Effect: Connected; a także dzieła z ósmej generacji zoptymalizowane pod działanie w ramach wczesnej kompatybilności na Xbox Series X - m.in. Destiny 2, Forza Horizon 4, Gears 5, Ori and the Will of the Wisps oraz Madden NFL 21.

Oprócz tego, 15 września do posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass Ultimate trafi technologia xCloud, pozwalająca streamować gry będące we wspomnianej usłudze na swoje urządzenia mobilne z systemem Android (iOS na razie został poza nawiasem).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?