Codemasters opóźnia DiRT 5, ale za to daje bonusowy dostęp przedpremierowy

Rajdowa gra od Mistrzów Kodu zostanie opóźniona o kilka dni, ale za to Early Access zostanie wydłużony.

@ 11.08.2020, 21:39
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Codemasters opóźnia DiRT 5, ale za to daje bonusowy dostęp przedpremierowy

DiRT 5 został opóźniony o siedem dni, czyli jego premiera została przesunięta z 9 na 16 października na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych.

Opóźnienie jest niewielkie, a deweloper, Codemasters, ogłosił, że trzydniowy okres wczesnego dostępu dla graczy Amplified Edition rozpocznie się 13 października. Dodatkowo potwierdzono, że obsuwa nie będzie miała wpływu na rozwój wersji dla Xboksa Series X i PlayStation 5.

Tryb kariery w grze to przeprawa przez rajdowe mistrzostwa z aktorami: Troyem Bakerem i Nolanem Northem, którzy podkładają głos Alexowi Janièekowi i Bruno Durandowi. Janièek jest mentorem gracza i towarzyszy mu na ścieżce w ciągu pięciu rozdziałów całej produkcji.

DiRT 5 oferuje również największą jak dotąd gamę pojazdów, a tryby takie, jak Landrush, Rally Road, Ice Breaker i Gymkhana pozwolą graczom sprawdzić swoje umiejętności na wielu obiektach i trasach. Przedsięwzięcie pojawi się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One i Xboksie Series X już 16 października 2020 roku. Następnie na Stadia w 2021 roku.


Sprawdź także:
DiRT 5

DiRT 5

Premiera: 06 listopada 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

DiRT 5 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych od studia Codemasters. W piątej części cyklu, który wziął się od pobocznej części głównego cyklu Colin McRea, gracze dost...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?