DOOM Eternal i The Elder Scrolls Online zadebiutują na PS5 oraz Xboksie z serii X

Oba tytuły będzie się też dało zaktualizować do wersji next-genowych za darmo.

@ 07.08.2020, 11:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x

DOOM Eternal i The Elder Scrolls Online zadebiutują na PS5 oraz Xboksie z serii X

Nadchodząca następna generacja konsol rodzi sporo pytań. Wciąż wielu wydawców nie ujawniło bowiem w jaki sposób - i czy w ogóle - zamierza zaoferować aktualizacje swoich gier z PS4 i Xboksa One, do wersji dla PS5 i Xboksa z serii X. Bethesda postanowiła jednak wyklarować sytuację.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, spółka chce całkowicie za darmo pozwolić wszystkim posiadaczom DOOM Eternal oraz The Elder Scrolls Online zaktualizować je do wersji next-genowych. Stanie się to za sprawą udostępnionej w sieci aktualizacji.

"Jesteśmy zachwyceni mogąc ujawnić, że The Elder Scrolls Online oraz DOOM Eternal zadebiutują na Xboksie Series X oraz PlayStation 5", czytamy w informacji prasowej.

"Gracze, którzy posiadają lub nabędą dowolny z tytułów na Xboksie One lub PlayStation 4, będą w stanie zaktualizować je za darmo do wersji dla Xboksa z serii X albo PlayStation 5, kiedy wersje te zostaną udostępnione. Nasze ekipy pracują ciężko nad tym, aby oba tytuły wspierały wsteczną kompatybilność w dniu premiery urządzeń".

Bethesda nie zdecydowała jeszcze co zrobić z innymi tytułami ze swojego portfolio. Cześć z nich może otrzymać specjalne aktualizacje do wersji next-genowych, a część będzie działać po prostu w ramach wstecznej kompatybilności. Kwestię tę powinny rozwiać nadchodzące miesiące.

Kończąc nadmienię, że pomiędzy 7, a 9 sierpnia odbywa się tegoroczny QuakeCon. Spodziewamy się wielu interesujących informacji, a wszystkie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Sprawdź także:
The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

Premiera: 04 kwietnia 2014
PC, PS4, XBOX ONE

The Elder Scrolls Online to stworzona przez Zenimax Online Studios gra typu MMOcRPG, osadzona w krainie Tamriel, znanej wszystkim fanom marki The Elder Scrolls.Gracz traf...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLucas-AT   @   11:17, 07.08.2020
Miałem brać Doom Eternal na PS4, ale w takiej sytuacji poczekam na wersję nexgenową. Wyczuwam 120 klatek, więc będzie warto.