Data premiery Serious Sam 4 opóźniona

Deweloperzy nie zdążą na pierwotnie planowany termin premiery.

@ 07.08.2020, 10:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Data premiery Serious Sam 4 opóźniona

Serious Sam 4 miało trafić do sprzedaży w sierpniu bieżącego roku. Jak się jednak okazuje, deweloperzy nie zdążą na pierwotnie planowany termin, a w rezultacie zdecydowali się oni premierę przesunąć.

Nowa data premiery Serious Sam 4 to 24 września bieżącego roku. Choć fani przedsięwzięcia mogą być obsuwą zawiedzeni, kilka dodatkowych tygodni pozwoli twórcom dopieścić projekt i oddać w nasze ręce dzieło kompletne, pozbawione większości niedociągnięć. Co ważne, Croteam podkreśla, że 24 września na 100% nie ulegnie już zmianie.

"Croteam i Devolver Digital niedawno ujawniły, że wysoce wybuchowy prequel, Serious Sam 4, wystrzeli z obu rurek na Steam oraz Google Stadia w sierpniu 2020 roku, ale chcieliśmy powiedzieć 24 września", czytamy w oświadczeniu twórców.

"Ludzkość jest atakowana przez pełną siłę hord Mentala, rozłożoną na cały świat, pochłaniającą wszystko, co zostało ze zniszczonej cywilizacji. Ostatni ruch oporu to Earth Defense Force prowadzone przez Sama ‘Serious’ Stone'a oraz solidnie wyposażonych komandosów, będących na jego usługach".

Serious Sam 4 dostępne będzie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Gra zaoferuje nie tylko tryb dla jednego gracza, ale również współpracę, w której uczestniczyć będzie nawet 16 graczy.


Sprawdź także:
Serious Sam 4

Serious Sam 4

Premiera: 24 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Serious Sam 4: Planet Badass to kolejna odsłona serii strzelanek od studia Croteam.Wzorem poprzednich odsłon, wcielamy się w Sama Stone'a. Naszym zadaniem jest obrona świ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   18:23, 08.08.2020
Poczekamy cierpliwie. Grunt by gra była dokończona. To będzie fajna gra.
0 kudosguy_fawkes   @   21:18, 08.08.2020
Praktycznie wszystkie odsłony z głównej serii były fajne - no poza Serious Samem 2, który stanowił jej karykaturę. Też wolę dostać później dopracowany produkt. Tym niemniej Chorwaci mają u mnie spory kredyt zaufania.