Godfall - zwiastun zawierający fragmenty rozgrywki

Jest nowy solidny zwiastun pokazujący wiele elementów gry Godfall.

@ 07.08.2020, 09:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Godfall - zwiastun zawierający fragmenty rozgrywki

Godfall będzie jedną z pierwszych gier dostępnych dla posiadaczy konsol PlayStation 5. Jeśli czujecie się projektem zaintrygowani, koniecznie rzućcie okiem na zwiastun zawierający fragmenty rozgrywki, który zadebiutował wczoraj w sieci.

Podczas seansu rzucić okiem możemy m.in. na system walki, w którym istotną rolę odgrywają kombosy. Niektóre są szybkie, acz słabsze, inne natomiast wymagają więcej czasu do wyprowadzenia, ale zadają też więcej obrażeń naszym przeciwnikom. W trakcie wymachiwania orężem główny bohater korzysta z dwóch lub pojedynczego miecza.

W trakcie zwiastuna twórcy wyjaśniają też wiele kwestii dotyczących Godfall. Dowiadujemy się między innymi tego, że projekt będzie kompletny w dniu premiery, co oznacza, że nie będzie w nim żadnych mikrotransakcji. Całą zawartość dostaniemy dokonując zakupu samej gry.

Godfall trafi do sprzedaży na PC oraz PlayStation 5. Na razie niestety nie wiemy w jakim terminie, ale jak tylko sytuacja debiutu się wyklaruje, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.


Sprawdź także:
Godfall

Godfall

Premiera: 12 listopada 2020
PC, PS5

Godfall to produkcja studia Counterplay Games, która powstała pod egidą firmy Gearbox Software. Tytuł to slasher z naciskiem na pozyskiwanie ekwipunku obficie wypadająceg...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?