GTA Online będzie otrzymywało ekskluzywną zawartość dla PlayStation 5 i Xbox Series X

Tryb wieloosobowy do Grand Theft Auto V, czyli popularne GTA Online, będzie rozwijane na PlayStation 5 i Xboksie Series X.

@ 04.08.2020, 17:48
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5, xbox x

GTA Online będzie otrzymywało ekskluzywną zawartość dla PlayStation 5 i Xbox Series X

Grand Theft Auto V ukaże się na PlayStation 5 i Xbox Series X, a kiedy to nastąpi, będzie się mogło pochwalić ekskluzywną zawartością w trybie wieloosobowym GTA Online.

Nowa zawartość do GTA Online na PlayStation 5 i Xboksie z serii X pojawi się w roku 2021, choć na razie nie wiemy kiedy. W tym samym okresie na konsolach nowej generacji zadebiutuje również samodzielna wersja GTA Online, okraszona unikatową treścią.

Choć na razie nie wiadomo na czym dokładnie polegać ma wspomniana ekskluzywna zawartość, biorąc pod uwagę to, co otrzymali fani, którzy przenieśli swoje konta z poprzedniej generacji na PS4 i Xboksa One, możemy oczekiwać nowej broni, pojazdów i misji.

Zaktualizowana wersja Grand Theft Auto V, która obejmuje GTA Online, również będzie dostępna na systemach nowej generacji. Oznacza to nie mniej, nie więcej, że gra będzie obejmowała trzy generacje konsol od czasu jej premiery w 2013 roku.

Sukces sieciowego trybu GTA wpłynął poważnie na fakt, że Rockstar nie wydało żadnego DLC dla kampanii fabularnej, jak to miało miejsce w przypadku GTA IV. Wielu ludzi oczekiwało od amerykanów, że stworzą dodatkowe historie fabularne, aczkolwiek nigdy do tego nie doszło i już raczej nie dojdzie. Ogromny sukces trybu wieloosobowego, i przychody z jego tytułu, pewnie miały wpływ na tę decyzję.

Więcej o GTA V znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii. Odsyłamy Was m.in. do kompleksowego poradnika.


Sprawdź także:
Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Premiera: 2020
PC, PS3, XBOX 360, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X

Grand Theft Auto V to kolejna część słynnej gangsterskiej sagi spod szyldu Rockstar Games. Produkcja ponownie wrzuca gracza do gigantycznej, tętniącej życiem metropolii i...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?