FIFA 21 z Interem Mediolan i AC Milanem

Inter Mediolan oraz AC Milan znikają z eFootball, aby trafić z pełną licencją do FIFA 2021.

@ 04.08.2020, 09:58
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x

FIFA 21 z Interem Mediolan i AC Milanem

W sieci pojawiły się ciekawe informacje dotyczące gry FIFA 2021, która zdobywa kolejne dwie ciekawe licencje na kluby z Serie A. Te same kluby, które ostatnio zrezygnowały ze współpracy z konkurencyjnym eFootball.

EA Sports dodaje do swojej listy dwóch włoskich gigantów. EA Sports ogłosiło nowe, wieloletnie kontrakty z A.C. Milan i Inter Mediolan. Posunięcie to nastąpiło zaledwie kilka tygodni po tym, jak Konami ujawniło, że kluby nie będą już klubami partnerskimi dla aktualizacji składu PES 21. To wielka wartość dla EA. Aby to uczcić, wydali nowe zwiastuny z największymi ikonami klubów. Obaw widoczne są poniżej.

Będzie to oczywiście miało duże konsekwencje dla graczy FIFA 21. Kluby partnerskie otrzymają w pełni zrealizowaną wersję stadionu drużyny w grze. Poza tym gracze mogą spodziewać się skanów twarzy zawodników obu drużyn. To niesamowicie denerwujące i psujące grę, gdy gracz taki, jak Lionel Messi wygląda, jak jego wersja z prawdziwego życia, podczas gdy piłkarze tacy, jak chociażby Alessio Romagnoli to tylko ogólne modele. Oczywiście to się nadal będzie zdarzało w przypadku mniejszych klubów. Ale od teraz nie przydarzy się to fanom żadnej ze stron Mediolanu.

FIFA 21 zadebiutuje na Nintendo Switch, PC, PS4 i Xbox One w dniu 6 października. Po premierze pojawi się również na konsolach nowej generacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?