Jest nowy zwiastun Project CARS 3

Deweloperzy chcą wiedzieć co nas napędza.

@ 03.08.2020, 20:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Jest nowy zwiastun Project CARS 3

Project CARS 3 jest jedną z największych premier bieżącego miesiąca, a przy okazji największą grą opracowaną przez studio Slightly Mad. Nowy zwiastun ukazuje nam kluczowe aspekty przedsięwzięcia, przy okazji dopytując co nas napędza.

Podczas seansu zobaczyć można zróżnicowane środowisko, świetne modele samochodów i wiele więcej. Z materiału dowiadujemy się też o roli doświadczenia oraz pieniędzy, które pozyskujemy za każdy przejazd. To dzięki nim możemy m.in. pozyskać ponad 200 samochodów, a następnie dowolnie je zmodyfikować i dopasować do własnych preferencji.

Premiera Project CARS 3 zaplanowana została na dzień 28 sierpnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli zdecydujecie się na zakup do 27 września, otrzymacie specjalny zestaw gadżetów zwany Ignition Pack.


Sprawdź także:
Project CARS 3

Project CARS 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Project CARS 3 to trzecia osłona popularnej serii gier wyścigowych o symulacyjnym charakterze. Za projekt ponownie odpowiada Slightly Mad Studios.W Project CARS 3 twórcy ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?