Niektórzy gracze Call of Duty: Warzone mają już dostęp do piątego sezonu zawartości

Chodzi oczywiście o to, że można już zacząć pobierać dane. Grać się jeszcze nie da.

@ 03.08.2020, 18:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Niektórzy gracze Call of Duty: Warzone mają już dostęp do piątego sezonu zawartości

Activision po raz pierwszy w historii Call of Duty: Warzone uruchomiło pre-load nowej zawartości dla gry. W rezultacie piąty sezon można już zacząć pobierać, mimo że jego oficjalna premiera zaplanowana została na najbliższą środę.

Pre-load dostrzegli posiadacze Call of Duty: Warzone dla PlayStation 4. W sieci PlayStation Network pojawiła się bowiem łatka 1.24, wprowadzająca nie tylko poprawki błędów, ale także wspomniany 5 sezon. Łatka waży nieco ponad 36 GB i choć da się ją zaciągnąć, nie można jej jeszcze zainstalować.

Mimo że pobierzecie aktualizację dla Call of Duty: Warzone, nadal będziecie mogli grać w ramach obecnej wersji tytułu. Nie zauważycie kompletnie żadnych zmian. Widoczne będzie natomiast powiadomienie, które będzie Was informować o zbliżającej się dacie instalacji aktualizacji.

Jak na razie pre-load piątego sezonu Call of Duty: Warzone dostępny jest tylko na PlayStation 4. Posiadacze komputerów osobistych i konsol Xbox One póki co nie dostrzegli podobnej opcji, co znaczy, że najpewniej mamy do czynienia z jakąś ekskluzywną inicjatywą dla platformy Japończyków.

Więcej na temat Call of Duty: Warzone znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii. Waszej uwadze polecamy przede wszystkim jego wymagania sprzętowe oraz opublikowaną jakiś czas temu na naszych łamach recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?