Kolejne State of Play jeszcze w tym tygodniu

Jego organizatorzy nie planują jednak żadnych informacji na temat PlayStation 5.

@ 03.08.2020, 18:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Kolejne State of Play jeszcze w tym tygodniu

Kolejny epizod programu State of Play, dedykowany oczywiście wszelkim wydarzeniom związanym z PlayStation, będzie transmitowany niebawem. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, imprezę zaplanowano na dzień 6 sierpnia.

"Minęło trochę czasu, ale State of Play powraca w najbliższy czwartek, skupiając się na grach od zewnętrznych deweloperów, mających zadebiutować na PS4 oraz PSVR", czytamy we wpisie na blogu PlayStation. "Będziemy mieć też informacje na temat gier od zewnętrznych twórców przeznaczonych dla PS5, a także nowe doniesienia o tytułach niezależnych pokazanych w trakcie czerwcowej prezentacji poświęconej PlayStation 5".

Najbliższy odcinek State of Play trwać będzie ponad 40 minut, ale, jak widać powyżej, skupia się on na grach przeznaczonych dla PlayStation 4. We wpisie na blogu czytamy nawet, że w trakcie transmisji nie pojawią się żadne informacje na temat gier dla PS5 opracowywanych przez studia należące do Sony.

"Nie będzie żadnych nowości dotyczących sprzętu, biznesu, zamówień przedpremierowych, ani dat premiery. W czwartek skupimy się na pokazaniu świetnych gier, mających trafić do szerszego ekosystemu PlayStation. Powinna być dobra zabawa".

Jeśli liczyliście na ujawnienie daty premiery PlayStation 5, albo choćby jego ceny, także niestety się zawiedziecie. Nadchodzące State of Play będzie raczej mocno ograniczone tematycznie. Oczywiście wszelkie ważne doniesienia przekażemy Wam niezwłocznie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   12:16, 04.08.2020
Kurcze szkoda ze impreza będzie bardziej poswiecona PS4 niż PS5 !!
Wyglada to tak jakby chcieli jeszcze opchnac trochę PS4 Pro do końca generacji :]