Halo: The Master Chief Collection doczeka się wsparcia modów oraz funkcji cross-play

Studio 343 Industries zapowiedziało aktualizację Halo: The Master Chief Collection, która zaoferuje wsparcie dla modyfikacji na PC-tach oraz funkcję cross-play dla komputerów i Xboksa One w trybie multiplayer.

@ 03.08.2020, 10:16
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one

Halo: The Master Chief Collection doczeka się wsparcia modów oraz funkcji cross-play

Studio 343 Industries, po falstarcie związanym z prezentacją rozgrywki z Halo Infinite podczas niedawnego Xbox Games Showcase, nadal rozwija i usprawnia swoje ostatnie dzieło - Halo: The Master Chief Collection. Oprócz łatania pojawiających się bugów, deweloperzy mają zamiar w tym roku przenieść na PC dwie ostatnie gry - Halo 3: ODST oraz Halo 4. Oprócz tego zapowiedziano łatkę wprowadzającą modyfikacje (w wersji na komputery osobiste) oraz funkcję cross-play.

Po prezentacji Halo Infinite na Xbox Games Showcase, podniosły się głosy oburzenia, że zaprezentowana grafika wygląda dość przeciętnie jak na grę takiego kalibru. Producenci zdążyli już zapewnić, że wsłuchują się w opinie graczy, a także potwierdzić, że produkcja gry nie została zakończona i niektóre aspekty faktycznie wymagają doszlifowania.

Jednak poza Halo Infinite, 343 Industries opiekuje się jeszcze Halo: The Master Chief Collection - zarówno na Xboksie One (potencjalne błędy i glitche) oraz PC-tach (przeniesienie Halo 3: ODST i Halo 4). Twórcy zapowiedzieli w ostatniej notce na oficjalnej stronie marki, że do Halo: MCC zmierza właśnie patch, który na komputerach zaoferuje wsparcie dla zewnętrznych modyfikacji, a dla obu wersji funkcję cross-play w trybie multiplayer! Co jest niewątpliwą atrakcją dla fanów marki, którzy - po pierwsze - z pewnością przyniosą do cyklu sporo ciekawej, autorskiej zawartości, a po drugie - wspólnie będą mogli bawić się bez względu na platformę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?