Project CARS 3 - masa nowych gameplayów

W Internecie zaroiło się od nowych materiałów z rozgrywki Project CARS 3.

@ 03.08.2020, 09:22
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Project CARS 3 - masa nowych gameplayów

Premiera Project CARS 3 już za blisko 3 tygodnie, a do sieci trafiło mnóstwo nowych materiałów z rozgrywki nagrywanych nie przez deweloperów, a graczy oraz twórców internetowych. Kilka dni temu spadło embargo na możliwość pokazania przedpremierowej wersji gry.

Project CARS 3 rysuje się w najjaśniejszych barwach - lepsza od poprzedniczki, bogatsza, oferująca ciekawszy tryb kariery, który dla wielu nadal stanowi clou rozgrywki. Oprócz tego szykuje się fantastycznie wyglądająca oprawa wizualna, a wszystko to już pod koniec sierpnia - dokładnie dwudziestego ósmego na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 (wersje na PlayStation 5 i Xbox Series X również maja się pojawić).
Sprawdź także:
Project CARS 3

Project CARS 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Project CARS 3 to trzecia osłona popularnej serii gier wyścigowych o symulacyjnym charakterze. Za projekt ponownie odpowiada Slightly Mad Studios.W Project CARS 3 twórcy ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?