Halo Infinite - multiplayer free to play i 120 fpsów

Deweloperzy Halo Infinite potwierdzili plotki, jakoby multiplayer w ich najnowszej grze był udostępniony za darmo w modelu free to play. Ogłoszono też wsparcie dla 120 fpsów na Xbox Series X.

@ 01.08.2020, 13:25
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, xbox one, xbox x

Halo Infinite - multiplayer free to play i 120 fpsów

Studio 343 Industries potwierdziło na oficjalnym koncie marki Halo na Twitterze, że wcześniejsze doniesienia o darmowym multiplayerze do Halo Infinite są prawdziwe! Sieciowe zmagania najnowszej części futurystycznego FPS-a będą dostępne dla każdego na konsolach Xbox One i Xbox Series X, zaś kampania sprzedawana osobno.

"Halo jest dla wszystkim. Możemy potwierdzić, że multiplayer w Halo Infinite będzie free to play i wspierać 120 fpsów na Xboksie serii X. Więcej szczegółów niebawem!" - napisano w notce na Twitterze.

Ruch Microsoftu może wydawać się lekko niezrozumiały, zważywszy na to, że - jakby nie patrzeć - nowe Halo to największa premiera tej firmy od dawna. Niemniej jednak decyzja może mieć sens, kiedy spojrzymy na ostatnie plotki dotyczące pozbawienia Xboksa abonamentu Xbox Live Gold i uwolnieniu multika ze zbędnej opłaty za przywilej grania z innymi osobami w Internecie.

Oprócz tego, co możecie przeczytać w tweecie, zapowiedziano wsparcie dla 120 klatek na sekundę na Xbox Series X. Będzie to kolejna gra - po m.in. DiRT 5 - oferująca możliwość ultrapłynnej rozgrywki na nowej generacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   09:48, 02.08.2020
Ciekawe w jakiej rozdziałce te 120fpsów, chyba w 720p.
0 kudosbalic87   @   12:03, 02.08.2020
Cytat: luki505
Ciekawe w jakiej rozdziałce te 120fpsów, chyba w 720p.
W sumie to przy swej słabej oprawie może osiagnac te 120fps-ow :] Stalker 2 również ma posiadac taka liczbe klatek klatek jednak na pewno obedzie się to sporym kosztem pastgenowej grafiki.
M$ wie jak zarobić na nastepnej generacji bowiem latwiej jest robic zesztarzale-nowe gry które pojda na każdej platformie a na tej najmocniejszej będą się cieszyc jedynie "lepszymi cyferkami".
Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi ... przez ten caly chype na rozdzielczość i plynnosc gracze zapomnieli o tym co najważniejsze a mianowicie wrażeniach dostarczanych przez gre bo chyba to się wlasnie najbardziej liczy i chyba na to poważni gracze liczyli ... Bo nawet jak wyjdzie 3 raz z rzedu GTAV na nowa generacje będzie to wciąż ta sama produkcja przynoszaca te same odczucia wiec się nie oszukujmy !!