Netflix przygotowuje serial animowany w uniwersum Splinter Cell

Z najnowszych doniesień wynika, że obejrzymy co najmniej 2 sezony.

@ 31.07.2020, 11:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Netflix przygotowuje serial animowany w uniwersum Splinter Cell

Ubisoft nawiązał współpracę z firmą Netflix. W je ramach powstanie serial animowany w uniwersum cyklu Splinter Cell. Scenarzystą nowego przedsięwzięcia będzie osoba odpowiedzialna za przygody Johna Wicka, Derek Kolstad.

Wieść o nowym projekcie dociera do nas za sprawą raportu opublikowanego przez Variety. Czytamy w nim, że Kolstad będzie nie tylko scenarzystą, ale także producentem wykonawczym nowego projektu.

Źródła, do których dotarło Variety, twierdzą, że produkcja na razie otrzymała zielone światło, jeśli chodzi o dwa sezony oraz 16 odcinków. Na razie nie wiemy niestety kiedy zaczną się ono pojawiać na antenie.

Plotki na temat nowej gry z serii Splinter Cell krążą w sieci od dość dawna. W tym momencie niczego jeszcze nie potwierdzono, choć Ubisoft wciąż twierdzi, że nie zapomniał o przygodach Sama Fishera.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?