AMD nie spodziewa się opóźnień w produkcji układów dla konsol następnej generacji

Spółka przygotowuje też wiele nowych jednostek dla siebie. Ich produkcja idzie bez komplikacji.

@ 30.07.2020, 21:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x

AMD nie spodziewa się opóźnień w produkcji układów dla konsol następnej generacji

Najważniejsze komponenty konsol następnej generacji, czyli jednostkę centralną oraz układ graficzny, opracowuje firma AMD. Korporacja obiecuje, że wszystko idzie zgodnie z planem, a dostawy dotrą do Sony i Microsoftu na czas.

Zapowiedź AMD to jedna z niewielu pozytywnych wieści na temat nadchodzących urządzeń. Mimo że do ich premiery pozostało już naprawdę niewiele czasu - w zasadzie miesiące - wciąż nie wiemy kiedy dokładnie będziemy mogli rozpocząć zakupy oraz ile będziemy musieli na nie odłożyć.

Dobrze jednak wiedzieć, że AMD daje radę. Potwierdziła to szefowa spółki, Lisa Su, podczas komentowania wyników finansowych za drugi kwartał bieżącego roku. Przyznała ona jednocześnie, że wszystkie inne produkty zaplanowane na 2020 rok zadebiutują na czas. Chodzi tu m.in. o procesory 7 nm oparte na architekturze Zen 3 oraz kart graficzne RDNA 2.

Nadal czekamy oczywiście na szczegóły dotyczące next-genów. Jak tylko takowe się pojawią, nie omieszkamy Was powiadomić. Póki co pamiętajcie o tym, że na naszych łamach znajdziecie dwie wiki: jedną dla Xboksa z serii X, drugą dla PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?