Marvel's Avengers - nowa transmisja z cyklu War Table prezentuje m.in. informacje na temat nadchodzących testów beta

Poznaliśmy też pierwszego bohatera, który zostanie dodany do gry po premierze.

@ 30.07.2020, 11:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Marvel's Avengers - nowa transmisja z cyklu War Table prezentuje m.in. informacje na temat nadchodzących testów beta

Square Enix prowadziło wczoraj kolejną transmisję dotyczącą gry Marvel's Avengers. Podobnie jak w przypadku pierwszej inicjatywy tego typu, seans zatytułowano War Table. Skupiał się on na kilku kluczowych elementach nadchodzącego przedsięwzięcia.

Po pierwsze potwierdzono, że już niebawem będziemy mogli sprawdzić całkiem sporo zawartości Marvel's Avengers, a stanie się to za sprawą przygotowywanych przez deweloperów beta testów. Podczas testowania produkcji, zobaczymy między innymi kilka misji fabularnych, jak również zadania do wykonania w trybie współpracy.

W jednej z misji, dla przykładu, wcielamy się w młodą Kamalę Khan i łączymy siły z Hulkiem. Wspólnie staramy się dostać do bazy AIM, którą ukryto głęboko w lesie. Punkt docelowy określa nam ostatnia znana lokalizacja zaginionego JARVISA.

"Naprawdę chcemy pokazać graczom czego mogą się spodziewać, kiedy położą dłonie na wersji beta w dniu 7 sierpnia. Nie mógłbym być bardziej dumnym z pracy, jaką deweloperzy włożyli w przygotowanie Marvel's Avengers dla graczy i nie mogę się doczekać ich reakcji".

Przy okazji ujawniono, że osoby, które połączą swoje konto Square Enix z platformą, na której grają, a potem ukończą demo, liczyć mogą na kilka darmowych bonusów. Dostaną one m.in. specjalny kilof dla Hulka.

Nową transmisję zobaczycie poniżej. Podczas seansu ujrzycie m.in. pierwszego bohatera, który zostanie dodany już po premierze gry: Hawkeye. Co ciekawe, będzie on dysponował całkiem nowym wątkiem fabularnym, który będzie się dało ukończyć albo samodzielnie albo w ramach współpracy.


Sprawdź także:
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Premiera: 04 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X

Marvel's Avengers to przygodowa gra akcji z superbohaterami z uniwersum Avengers w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu seri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?