W przyszłym miesiącu zobaczymy nowy zwiastun Resident Evil: Village

Na to przynajmniej wskazują najnowsze ploteczki w temacie kolejnej części popularnego cyklu.

@ 27.07.2020, 19:23
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

W przyszłym miesiącu zobaczymy nowy zwiastun Resident Evil: Village

Mamy dobre wiadomości dla fanów cyklu Resident Evil i wszystkich tych, którzy oczekują z niecierpliwością nowych informacji na temat Resident Evil: Village. W przyszłym miesiącu pojawi się prawdopodobnie nowy zwiastun promocyjny horroru.

Jako bezpośrednia kontynuacja Resident Evil 7, Village będzie drugą pierwszoosobową grą z serii, z większą liczbą nowych postaci i kilkoma dużymi zmutowanymi wrogami podobnymi do wilków, których pochodzenie nie jest jeszcze znane. Dzięki tajemniczemu i częściowo niejasnemu zwiastunowi opublikowanemu podczas imprezy Sony na początku zeszłego miesiąca, Resident Evil: Village wydaje się zawierać znacznie bardziej skomplikowaną historię w porównaniu do swojego poprzednika.

AestheticGamer to dobrze znany insider firmy Capcom, który ujawnił już ustawienia i inne szczegóły dotyczące Village, zanim jeszcze oficjalnie dowiedzieliśmy się o istnieniu gry. To właśnie on na Twitterze powiadamia o tym, iż w przyszłym miesiącu poznamy więcej szczegółów na temat przedsięwzięcia, jak również zobaczymy najnowszy trailer promocyjny.

Jako pierwszy tytuł nowej generacji firmy Capcom, Resident Evil: Village jest rozwijany na ulepszonej wersji silnika RE Engine, tego samego, którego japońscy programiści używali do stworzenia chociażby Devil May Cry 5 i wszystkich poprzednich tytułów Resident Evil wydanych podczas obecnej generacji konsol.

Resident Evil: Village pojawić się ma na PlayStation 5, Xboksie z serii X oraz pecetach w przyszłym roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?