Nowe Fable może być grą MMO

Wcale może nie chodzić o wyczekiwane przez wszystkich Fable 4.

@ 26.07.2020, 11:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Nowe Fable może być grą MMO

W trakcie minionej już prezentacji gier przeznaczonych dla konsoli Xbox Series X firma Microsoft ujawniła grę, której akcja przenosiła nas do uniwersum Fable. Mimo że gracze natychmiast postawili na Fable 4, w rzeczywistości możemy otrzymać MMO, a nie kolejną część fabularnej serii.

Zaskakujące doniesienia docierają do nas za sprawą forum ResetEra. Pojawił się na jej łamach wpis związany z notką opublikowaną na Twitterze przez Francuskiego dziennikarza. To właśnie on twierdzi, że nowe Fable będzie reprezentantem gatunku MMO.

Skąd takie przypuszczenia? Stąd, że autor notki sprawnie "przewidział" cały zestaw gier, jaki został pokazany w trakcie wspomnianej imprezy Microsoftu. Może to zatem wskazywać na to, że miał jakieś informacje wewnętrzne, pochodzące od bliskiego źródłu informatora.

W kolejnych wpisach na Twitterze, Francuz napisał:

"Gra w świecie Fable. Ale jako MMO (przykro mi, nie chodzi o Fable 4)".

Czy rzeczywiście mamy do czynienia z MMO? Nie sposób powiedzieć. Więcej informacji w temacie na pewno pojawi się niebawem, a my nie omieszkamy ich Wam przekazać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:20, 26.07.2020
Jeśli to nie będzie klasyczny Fable to znaczy, że MS zupełnie nie uczy się na własnych błędach.
0 kudosTheCerbis   @   20:13, 26.07.2020
No to mina troszku mi zrzedła...